مقالات

فواید لایه برداری پوست

متخصصین پوستی همیشه توصیه کرده اند که در روتین مراقبت از پوست خود از لایه بردارهای شیمیایی استفاده کنید زیرا باور دارند که پوست بی عیب از نظر خانم ها پوستی است که لایه برداری انجام داده باشد. با لایه برداری همیشه لایه زیرین پوست سالم تر است. با ما همراه باشید تا با چند دلیل برای اینکه چرا لایه برداری باعث روشن شدن پوست می شود آشنا شوید.

با لایه برداری رنگدانه های ناخواسته روشن تر می شود:

لایه بردارهای شیمیایی برای استفاده در تمام رنگدانه های پوستی بدون خطر هایپرپیگمنتیشن امنیت دارد. متخصصین پوست روش های زیادی را برای مراقبت از پوست توصیه می کنند که از بین انها یکی را انتخاب می کنند اما بسیاری از آنها رسپی ها مختلفی را خودشان برای هر نوع پوستی در نظر می گیرند.

لایه برداری چروک های پوست را کاهش می دهد:

متخصصین پوست معتقدند که لایه برداری می تواند به کاهش چین و چروک صورت کمک کند اگر چه چین و چروک با بالا رفتن سن طبیعی است.

با لایه برداری پوست روشن تر می شود:

متخصصین پوست باور دارند که با لایه برداری تیرگی های پوستی رفع می شود و به وضوح قابل مشاهده می باشد. اگر لایه برداری سبک را انتخاب کنید مجبور نمی شوید از کانسیلر هم استفاده کنید.

لایه برداری صورت

با لایه برداری کلاژن سازی افزایش می یابد:

با لایه برداری پوست محصولات مراقبت پوست خیلی بهتر عمل می کنند. پوست معمولا در معرض آلودگی های زیادی قرار می گیرد و زمانی که لایه سطحی پوست برداشته شود سلول های پوستی رشد می کنند و کلاژن سازی افزایش پیدا می کند و صورت را جوان تر و شاداب تر می کند.

لایه برداری آکنه را از بین می برد:

لایه برداری پوست به مرور باعث از بین رفتن آکنه می شود. مواد که در لایه بردارها استفاده می شود منافذ پوست را از بین می برند و باعث می شود در مدت زمانی طولانی پوست دچار آکنه نشود. همچنین این مواد به عمق پوست نفوذ می کند و منافذ پوست را کامل تمیز می کند و زخم های آکنه را از بین می برد.نوشتن نظر جدید

— امروز 26 ژانویه 2021

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
برای با خبر شدن از جدیدترین و جذاب ترین پیشنهادهای راژا مارکت ایمیل خود را وارد کنید