مقالات

چند ترفند آرایشی جدید و جذاب

ترفند آرایشی

هر خانمی به ظاهر خود بسیار اهمیت می دهد و همیشه در ظاهر او چیزی وجود دارد که دوست دارد آن را تغییر دهد مثل جراحی بینی، بوتاکس لب و یا خلاص شدن از جوش های صورت. اما بهتر است بدانید که برای این کار نیاز به اقدامات زیادی نیست و با کمی وقت و لوازم آرایشی خوب این مشکل حل می شود. با این ترفندهای آرایشی نه تنها می توانید در وقت صرفه جویی کنید بلکه باعث زیباتر شدن آرایش شما نیز خواهد شد.

خط چشم را روی مداد بکشید:

اگر در کشیدن خط چشم مایع مشکل دارید می توانید اول مداد بکشید و سپس روی آن خط چشم بکشید. در این صورت خط چشم بر پوستتان خیلی بهتر می نشیند و اگر خط چشمی که کشیدید را نمی پسندید می توانید به راحتی آن را پاک کنید.

کشیدن خط چشم

مژه هایتان را با پودر پرپشت تر کنید:

ازآنجا که ریمل ترکیبات خط چشم را دارد می تواند به جای خط چشم از آن استفاده کنید. برای این کار تنها کافیست از یک برس بسیار نازک استفاده کنید.

پرپشت کردن مژه

دندان هایتان را با پودر دندان سفید کنید:

بهتر است چند روز در هفته از پودر دندان برای سفید کردن دندان هایتان استفاده کنید. این پودر به دلیل داشتن کلسیم کربنات بسیار ارزان است اما برای اطمینان بیشتر می توانید با یک دکتر مشورت کنید زیرا استفاده نادرست از پودر دندان می تواند مینای دندان را از بین ببرد.

نرم کردن لب

از اسفنج های صورت اسنفاده کنید:

برای پاک کردن صورت خود از اسفنج هاي بهداشتی استفاده کنید. اسفنج هاي کنجاک و جلبک برای این کار بهترین گزینه می باشد زیرا به آسانی پوست را تراشیده و منافذ پوست را تمیز می کند.

اسفنج صورت


اصول شیک پوشی برای خانم های چاق - راژا مارکت اندام ایده آل | شیک پوشی
[…] بیشتر بدانید: چند ترفند آرایشی جدید و جذاب […]

نوشتن نظر جدید

— امروز 16 ژوئن 2021

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
برای با خبر شدن از جدیدترین و جذاب ترین پیشنهادهای راژا مارکت ایمیل خود را وارد کنید